Dietos planas

1 diena Valgomi vaisiai (išskyrus džiovintus ir marinuotus). Valgykite jų kiek norite tris kartus per dieną. Rekomenduojama valgyti melionus ir arbūzus. Sriubą valgykite tiek kartų per dieną, kiek norite (ne mažiau 3-4 kartus). Pusryčiai: Arbata ar kava be cukraus. Sriuba ir vaisiai, kiek norite. Pietūs: Sriubos ir vaisių valgykite, kiek norite. Neatsisakykite jų, svarbu, kad grįžtumėte nuo stalo “pasisotinus”. Vakarienė: Sriuba ir vaisiai, kiek norite. Jeigu tarp trių pagrindinių valgymų jausitės alkana, valgykite sriubos (šiltos ar šaltos), kuri turi garantuoti sotumą. Neužmirškite gerti: negazuoto vandens, arbatos ar kavos. Jeigu jūs nemėgstate negazuoto vandens, galite gerti aromatizuotą citrinų ar apelsinų skonio vandenį, bet atsisakykite gazuotų gėrimų, kadangi dujos sustabdo pasišalinimą.
2 diena Šią dieną valgykite daržoves. Rekomenduojamos lapinės (salotos, špinatai, porai…) ir žalios daržovės. Venkite baltų pupelių, žaliųjų žirnelių, lęšių, kukurūzų ir avokadų. Sriubą valgykite taip dažnai, kaip norite (ne mažiau 3-4 kartus) per dieną, kad jaustumėtės soti. Šią dieną nevalgykite vaisių. Pusryčiai: Kava ar arbata be cukraus. Valgykite, kiek norite, sriubos. Pietūs: Valgykite kiek norite sriubos ir daržovių (šviežių, šaldytų ar konservuotų, bet visais atvejais ruoškite jas be riebalų). Vakarienė: Valgykite kiek norite sriubos ir daržovių. Šį vakarą jūs apart sriubos galite suvalgyti bulvę, keptą folijoje, su riešuto dydžio sviesto gabalėliu. Mažytė gudrybė žalių daržovių pagardinimui: Pasigaminkite lengvą padažą, sumaišant 0 % riebumo varškę ar 0 % riebumo jogurtą su šaukšteliu garstyčių, gabalėliu citrinos ar aromatinio acto, druskos ar pipirų. Visko dėkite pagal jūsų skonį ir jūsų įpročius, daržoves galite pagardinti aromatinėmis žolelėmis, česnaku, prieskoniais.
3 diena Valgykite daržoves ir vaisius. Trečioji diena susideda iš sujungto dviejų pirmų dienų valgiaraščio. Sriubą valgykite taip dažnai, kaip norite (ne mažiau 3-4 kartus per dieną) tam, kad visą laiką jaustumėtės soti. Pusryčiai: Kava ar arbata be cukraus. Sriuba ir vaisiai kiek norite (išskyrus bananus, vynuoges, vyšnias, džiovintus ir marinuotus vaisius). Pietūs: Valgykite kiek norite daržovių (išskyrus bulves) ir vaisių. Vakarienė: Valgykite kiek norite sriubos bei daržovių ir vaisių. Nepamirškite gerti!
4 diena Per ketvirtąją dieną valgykite nuo 3 iki 8 bananų. Maždaug 5 bananų turėtų būti pakankama. Bananai jus aprūpins būtinais karbonatais. Taip pat vartokite nekaloringo pieno produktų. Galite gerti neriebaus pienas, valgyti varškės ar jogurto (0 % riebumo), ar sauso nekaloringo sūrio. Šie produktai prisotini proteinų ir kalcio, kurie yra reikalingi. Sriubą valgykite taip dažnai, kaip norite (ne mažiau 3-4 kartus per dieną). Pusryčiai: Kava ar arbata be cukraus. Sriuba, kiek norite + bananai ir/ar nekaloringi pieno produktai. Pietūs: Valgykite kiek norite sriubos, bananų ir nekaloringų pieno produktų. Vakarienė: Valgykite kiek norite sriubos, bananų ir nekaloringų pieno produktų. Galite daryti pieno ir bananų kokteilius, bet svarbiausia nenaudokite cukraus! Maža gudrybė tiems, kas nemėgsta bananų: jūs galite pakeisti bananus lėkšte virtų makaronų be jokių riebalų.
5 diena Šią dieną ledžiami maisto produktai: Būtini yra proteinai! Jūs galite valgyti iki 300 gr. keptos mėsos (vištos, kalakuto, mėsinės vištos, veršio, steiko) ar žuvies (keptos), ar kiaušinių (iki 4 per dieną). Šią dieną suvalgykite 6 šviežius pomidorus ir kiek norite sriubos, bet kuriuo dienos metu. Pusryčiai: Kava ar arbata be cukraus. Valgykite kiek norite sriubos ir, jeigu jausitės alkana, val;gykite šią dieną leidžiamų maisto produktų. Pietūs: Sriuba, kiek norite. Leidžiami šią dieną produktai, tai yra mėsa, žuvis ar kiaušiniai + pomidorai. Vakarienė: Sriuba, kiek norite, mėsa, žuvis ar kiaušiniai + pomidorai.
6 diena Dar proteinų! Kepta mėsa, žuvis ar kiaušiniai (3 ar 4 per dieną). Galite valgyti 300 gr. mėsos, paskirstytos trims kartams per dieną. Žalios ar lapinės daržovės (salotos, špinatai, porai, žalios pupelės,…) Sriuba, ne mažiau vieną kartą per dieną. Pusryčiai: Kava ar arbata be cukraus. Valgykite kiek norite sriubos ir, jei nesijaučiate soti, leidžiamų šią dieną maisto produktų. Pietūs: Produktai leidžiami šią dieną, tai yra žalios ar lapinės daržovės, kiek norite + proteinai (mėsa, žuvis pagaminta be riebalų ar kiaušiniai). Jeigu nesate soti, galite valgyti sriubos. Vakarienė: Sriuba ir žalios ar/ir lapinės daržovės, kiek norite + kepta mėsa, neviršijant leistino 300 gr. dienos kiekio.
7 diena Produktai leidžiami šią dieną: Žalios daržovės, natūralūs ryžiai ir ne mažiau kaip vienas kartas per dieną sriubos. Pusryčiai: Kava ar arbata be cukraus. Sriuba, kiek norite ir jeigu jaučiatės alkana valgykite šią dieną leidžiamų produktų. Pietūs: Produktai, leidžiami šią dieną, tai yra žalios daržovės, pagamintos be riebalų, kiek norite, + natūralūs ryžiai (taip pat be jokių riebalų). Jeigu nesate soti, galite valgyti sriubos. Vakarienė: Sriuba ir/ar žalios salotos ir/ar natūralūs ryžiai, kiek norite.
8 diena Produktai laidžiami šią dieną: Žalios daržovės, natūralūs ryžiai, sriuba, ne mažiau vieną kartą per dieną ir nepamirškite gerti skysčių (1-2 litrus). Pusryčiai: Kava ar arbata be cukraus. Sriuba kiek norite, jeigu jaučiatės alkana, galite valgyti leidžiamų šią dieną produktų. Pietūs: Šią dieną leidžiami produktai, tai yra žalios daržovės, paruoštos be riebalų + natūralūs ryžiai (taip pat be riebalų). Jeigu nesate soti, galite valgyti sriubos. Vakarienė: Sriuba ir/ar žalios salotos ir/ar natūralūs ryžiai, kiek norite. Maža gudrybė žmonėms, stokojantiems vaisių: galite gerti spaustų vaisių sulčių be cukraus arba pakeisti aštuntos dienos maisto programą į 1 dienos ir valgyti tik vaisius. Šis dietos planas Jums padės numesti 3-5 kilogramus be didelių sunkumų.

Raktažodžiai

Kaip numesti svorio po svenciu, kaip numesti svorio, lieknejimo sriuba, dietos planas, kaip numesti svori, kaip numesti svorio?, greitas budas numesti svori, nekaloringi produktai, 8 dienu dieta, ar naudinga valgyti sriuba, dieta numesti daug kg, greitas budas numest svori, greitas budas numesti svorio, greitas budas suliekneti, greitas svorio numetimas, kaip numesti 8, kaip numesti svori greitai, kaip numesti svorio ?, kaip numesti svorio geriant vandeni, kaip numesti svorio per 3 dienas, kaip numesti svorio valgant, kaip numesti svorio.info, kaip numesti svorį?, kaip per 10 dienu numesti svorio, kaloriju deginimas sportu, kaloriju skaiciavimas, kiausiniu dietos, mano svorio metimas, namines arbatos lieknejimui, nekaloringa vakariene, norite numesti svorio? gerkite vandeni, numesti svorio be mesos, patarimai laikantis dietos, proteinai kas tai, proteinai svorio metimui.lt, skaiduliniu produktu naudojimas svoriui numesti, svorio metimo programa, svorio reguliavimas, www.kaip-numesti-svorio.info, zalia kava rasa, žalio maisto dieta, žmogaus svorio skaičiavimas, kaip numesti svorio info, kaip numesti svorio, kaip numesti svori, numesti svorio, amerikietiska dieta, greitas svorio metimas, kaip greitai numesti svorio, dietos planas, greitas budas suliekneti, kaip numesti svorio?, svorio mazinimas, nekaloringa vakariene, kaip mesti svori